תריסי גלילה חשמליים

תפקידם של תריסי גלילה חשמליים, הוא להעניק הצללה חלקית או מוחלטת בחדר בו אתם נמצאים. למי שיש תריסי גלילה חשמליים , יכול תמיד לשלוט ברמת ההצללה הרצויה לו. יש לציין כי תריסי גלילה חשמליים הם בטיחותיים ויעילים לשימוש.החומרים מהם עשויים תריסי גלילה חשמליים  הם פלסטיק, אלומיניום ואפילו מעץ. יש הרבה גוונים של תריסי גלילה חשמליים וניתן תמיד לבחור את הצבע הרצוי לכם. תריסי גלילה חשמליים, מתאימים לכל דירה ובית ונמכרים בשלל של סגנונות.  גם במשרדים היום, נוהגים להתקין תריסי גלילה חשמליים בגלל הנוחות שלהם.  תריסי גלילה מחדירים אור טבעי בכל חלל. יש לנהוג בתריסי הגלילה בעדינות, שכן אם לא יודעים כיצד להפעיל אותם הם עשויים להתקלקל.

תריסי גלילה לחנויות ולחניות תת קרקעיות

יש הרבה שמשתמשים עם תריסי גלילה חשמליים כשער עבור חנויות או חניונים תת קרקעיים. יש לציין, כי לא ניתן לפתוח ולסגור את תריסי הגלילה בתדירות גבוהה מדי. מקומות בהם יש לפתוח הרבה פעמים ביום את שער החניה שהוא בעצם תריס גלילה חשמלי, יכול להוות בעיה. בדרך כלל, תריסי גלילה חשמליים הם לא זולים, אך כדאיים בהחלט מבחינת הבטיחות והנוחות שלהם. בהרבה מקרים התריסים החשמליים, מחליפים את הסורגים במיוחד כשהם עשויים מחומר חזק כמו אלומיניום. כאשר יש קלקול בתריסי הגלילה החשמליים, יש להזמין בעל מקצוע המתמחה בתיקונם. לא כדאי כי תנסו לתקן את תריס הגלילה בעצמכם, כי אתם עלולים לגרום לנזק במנוע שהוא החלק הכי יקר בתריסים .

ישנן עוצמות וסוגי מנועים שונים בתריסי גלילה חשמליים

יש לציין, כי ישנם סוגים שונים של מנועים כאשר אנו מחפשים תריסי גלילה חשמליים כדאי להשתמש עם מנוע חזק יותר, על מנת שיאריך ימים ולא יתקלקל בקלות. יש היום בתים חכמים, בהם ניתן להפעיל את תריסי הגלילה החשמליים גם באמצעות האינטרנט ממרחק גדול. כאשר אנו נמצאים בחופשה, דבר זה מקנה לנו יתרון, שכך שמי שינסה לפרוץ לא ירגיש כי אין אנשים בבית, כי התריסים החשמליים ייפתחו וייסגרו בעצמם באמצעות תכנות מהמחשב שתפתח ותסגור בזמנים מסוימים את התריסים..