103 - לחץ לפרטים נוספים
לחץ לפרטים נוספים » << הבא 

גדרות

 

התקנת גדרות בבית – בעד ונגד


ברגע שרכשנו בית עם חצר, אנשים רבים תוהים האם להתקין גדרות בביתם, או להשאיר את השטח בין ביתנו לבין ביתו של השכן לפתוח. ברצוני לספר לכם על חוויה שחוויתי בעבר, לאחר שאני ומשפחתי עברנו להתגורר בבית פרטי באזור של בתים פרטיים במרכז. אני, אשתי והילדים רק הגענו לביתנו החדש, כאשר דפק על דלתנו שכן הבית. הוא יידע אותנו כי הוא השכן וקיבל אותנו לשכונה. אני ואשתי נוכחנו לדעת כי מדובר באדם משכיל שנראה נחמד מאוד. הוא סיפר כי גם לו יש שני ילדים, והציע שייפגשו ביניהם לשחק יחד.


לאחר מספר שבועות, הילדים אכן היו נפגשים כדי לשחק יחד אחד עם השני. אך למרות שנשמע כאילו מדובר בדבר חיובי, הילדים לא הסתדרו זה עם זה. מהר מאוד, הפרשי הגילאים של הילדים הפכו לבעיה של ממש. קשה היה לגרום לילדים שלי לשחק עם ילדי השכן. לאחר מכן, הפסיקו הילדים לשחק יחד. לאחר מספר שבועות שהילדים שיחקו בנפרד, קנינו לילדינו בריכה מתנפחת וטרמפולינה עבור החצר.

כיוון שבין הבתים לא היו גדרות, ילדיו של השכן ראו את המשחקים החדשים שרכשתי עבור ילדיי, אך לא חשבתי כי הדבר יהווה בעיה כלשהי. לאחר מספר שבועות הגיעה הבעיה – השכן הודיע לנו כי ילדיו רוצים את אותם משחקים שאני רכשתי לילדיי. לאחר ויכוח ארוך שלא הוביל לשום מקום, החלטנו אני ואשתי להתקין גדרות בין הבתים.
 

התקנת אותן גדרות פתרה את הבעיה אחת ולתמיד. הילדים לא ראו את המשחקים, ויכול לשחק בשקט ללא הפרעות אני כאן כדי לתמוך ברעיון של התקנת גדרות בבית, אך אל תקחו רק את המילה שלי. כמובן שלפני ביצוע החלטה שכזו, חשוב לשקול זאת רבות, ולבחון את כל האפשרויות.