308 - לחץ לפרטים נוספים
לחץ לפרטים נוספים » << הבא 

סורגים

התקנת סורגים

במאמר זה תוכל למצוא את כל המידע על התקנת סורגים. חשוב להבין כי שירות התקנת סורגים הוא שירות חובה לכל מי שמעוניין לאבטח את ביתו מפני נפילת ילדים ותינוקות או מפני פריצה לבית. התקנת סורגים מתבצעת על ידי חברה מקצועית אשר מוכרת ומקינה אותם. במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע על התקנת סורגים על החלונות והדלתות שלכם. בפסקה הראשונה נדון בסורגים לחלונות ובשורה השנייה נדון בסורגים לדלתות:

סורגים לחלונות

מדובר בסורגים אשר מוצבים על החלון הפתוח ולא מאפשרים נפילה או פריצה דרכו. אנו ממליצים על סורגי ברזל בשל היותה המתכת החזקה בטבע אשר הצליחה להכניע פורצים רבים בעבר ובהווה. חשוב לבחור בשירות התקנת סורגים אמין אשר יבצע במהרה את ההתקנה הרצויה. מומלץ לבצע סקר שוק הן אודות הסורגים עצמם והן אודות שירותי ההתקנה. אנו ממליצים לפנות למשווק שהוא גם קבלן ביצוע של שירות התקנת סורגים על מנת לחסוך לכם בביורוקרטיה. ככל שתתמידו יותר בחיפושים תוכלו להגיע לסורגים האיכותיים ביותר ולשירות ההתקנה המוצלח ביותר.

סורגים לדלתות

סורגים לדלתות הם דלתות שמוצבות בקדמת הדלתות שזקוקות להגנה זו. דלתות אלו הן דלתות ברזל שעליהן מותקנים סורגים. הדלתות צריכות להיות מוצבות בקדמת דלת הכניסה, בייחוד אם אין לדלת זו מנעול פלדלת. ככל שתטיילו ביותר משקי בית תוכלו להיחשף לסורגים לדלתות בדגמים רבים. בדומה להתקנת דלת רגילה, גם התקנת דלת סורגים מצריכה שירות התקנת סורגים. במקרה של הדלתות שירות זה מבצע את אחת שתי הפעולות: התקנת סורגים כדלת ציר, והתקנת סורגים כדלת הזזה. בדלת ההזזה יש תנועה על גבי מסילות שנמצאות ברצפה. הן המסילות והן דלת הסורגים עשויות מברזל מה שמאפשר הגנה מקסימלית אך גם מצריך טיפול נגד חלודה אחת לכמה שבועות על ידי שימוש בחומרי אל חלד.

יתרונות הסורגים לדלתות ולחלונות

התקנת סורגים חוסכת לכם פריצות וסכנת נפילת ילדים מהבניין. שירות התקנת סורגים הוא שירות מציל חיים בכל קנה מידה. חשוב להתייעץ עם חברים אחרים שהזמינו התקנת סורגים. הם יוכלו להעיד על טיבם ולספר על מקרים בהם הם הצילו ילדים שמתו לנפול. התקנת סורגים היא מוצר חובה בכל משק ביות היום.