208 - לחץ לפרטים נוספים
לחץ לפרטים נוספים » << הבא 

שערים חשמליים

 

שערים

שערים הם עולם שלם ומגוון. יש סוגים רבים של שערים מקטגוריות שונות וצורות שונות. יש שערים שנועדו להוות את פתח הכניסה בגדר המקיפה את הבית. בבתים פרטיים רבים מותקנות גדרות המקיפות את הבית והמיועדות למנוע כניסה של אנשים זרים לשטח הבית. אבל אין אפשרות להקיף את כל הבית בגדר. אמנם אנו רוצים למנוע כניסת זרים אבל רוצים שתהיה לנו אפשרות להיכנס לבית שלנו וכמובן שיוכלו להיכנס אלינו אותם אנשים שאנחנו כן רוצים לארח ומה שמאפשר זאת הם שערים.

שערים הם הדבר הראשון שרואים כאשר באים אלינו הביתה. שערים מייצגים אותנו בפני מי שעובר ברחוב. יש אנשים שמתקינים שערים פשוטים כאילו לצאת ידי חובה. אבל יש אנשים שמשקיעים בעיצוב שערים בביתם כפי שהם משקיעים בעיצוב הבית כולו. מאד נאה לראות שערים שמתאימים לעיצוב הארכיטקטוני של הבית לדוגמא בתים בסגנון קלאסי המוקפים בגדרות ובהן שערים בסגנון קלאסי וכדומה.

שערים יכולים להיות מעוצבים במגוון רחב של סגנונות בדיוק כמו בתים: סגנון קלאסי, סגנון כפרי, סגנון מודרני, סגנון אתני ועוד. סגנון אתני הוא למעשה קשת רחבה של סגנונות, כך שיכולים להיות שערים בסגנון מקסיקאי , שערים בסגנון יפאני וכדומה. מגוון החומרים המשמש ליצירת שערים גם הוא רחב. שערים מעץ, ברזל, ועוד. ניתן כמובן לשלב חומרים ליצירת שערים מעוצבים ומיוחדים. שערים עם עבודות פרזול במגוון פיתוחים וצורות. ניתן לשלב גם זכוכית מחוסמת או עבודות עץ גם בשערים מחומרים אחרים. שערים מעץ יכולים להיות מגולפים בצורות מרשימות ומיוצרים ממגוון עצים.

בבתים רבים מותקנים שערים חשמליים שהם פחות מעוצבים אבל מספקים ביטחון. ניתן למצוא סוגים רבים של שערים חשמליים. יש שערים חשמליים נגררים שתנועתם מתאפשרת הודות למסילה או גלגלים, שערים שדלתותיהם נפתחות והם נקראים שערי כנף ויש שערי זרוע שאותם ניתן לראות בעיקר בכניסה לחניות בתים.